Założenie bloga – 0zł.
Wykupienie domeny – 100zł.
Wpaść w ramiona Venili Kostis – bezcenne!
Ponieważ jestem zwierzęciem wybitnie stadnym i część mózgu odpowiedzialna za towarzyskość jest u mnie nad wyraz rozwinięta, nie gardzę spotkaniami z ludźmi.
Jeśli na dokładkę okazuje się, że ludzie ci są fajni, mają poczucie humoru, a całość okraszona jest ubraniami rodem z showroomu to wiedzcie, że jest to środowisko, w którym naturalnie występuj gatunek miss ferreirus.
Takiej właśnie beztroskiej egzystencji miałam okazję zażyć podczas eventu zorganizowanego przez Monnari i Domodi .
Wraz z kilkoma innymi blogerkami mogłyśmy zobaczyć najnowszą kolekcję Monnari Jesień/Zima 2012/2013. Do naszej dyspozycji był cały showroom, a naszym zadaniem bojowym było stworzenie dwóch stylizacji – na dzień i na wieczór.
Przy tej okazji chciałam Wam podziękować za głosy na moją stylizację – zajęłam drugie miejsce, gratuluję Oli, która na podium była pierwsza.
Koniecznie zaś musicie zajrzeć na bloga pani Krystyny, która spokojnie może pakować swoją pozytywną energię w butelki i sprzedawać.
Drogie Monnari, Drogie Domodi, Drogie Towarzyszki Blogerki – raz jeszcze dzięki za wagary od pieluch spędzone w tak wytrawnej atmosferze!
Pozdrawiam
Sara
Uczestniczki eventu:
Pani Krystyna
Paulina
Asia
Ola
Ania
Natalia
Sylwia
Łucja
oraz
Monika Davidovicz i Venila Kostis