Paparazzi

Autor: Miss Ferreira
Kochani!
Wszyscy kłamią. Taki mamy świat. Pal tam Tuska, który na imię powinien mieć Pinokio, a nie żaden Donald, ostatecznie ściemnianie leży w kompetencji polityków, być może nawet jest wymagane przez pracodawców. Podążając bajkowym tropem każdy polityk powinien mieć długi nochal.
W sukurs naszym zawodowym demagogom przychodzą dziennikarze, wszak nie od dziś wiadomo, że telewizja kłamie!
Ktokolwiek z Was jednak Szanowni Blagierzy poczuł się zanadto pewnie, niech się teraz zatrwoży! Nadeszła bowiem nowa era! Świat zadrżał w posadach, oto potężna armia całkiem nowych kłamców. Technologicznie zaawansowanych. Jeśli cię nie zetrą gąbką, to cię edytują. Nałożą ci inteligentne filtry i bezpiecznie zeskalują, obrócą(!) i zniekształca pod dowolnym kątem! Usuną ci szumy i zabiorą całe ziarno… Takiego nagiego, odartego z kolorów i szczegółów rozłożą na stole operacyjnym… Tam amputują ci nogi, ręce, włosy i nos. Wszczepią implanty i zmienią kolor oczu! Całą krew zetrą przy użyciu magicznej funkcji usuwania śladów.
Taki własnie z metką nowej jakości i optymalną liczbą pikseli będziesz gotów aby pokazać cię na okładce. Oto nowy TY, prosto spod igły GRAFIKÓW KOMPUTEROWYCH. Dziecko ich radosnej twórczości i magicznego pędzla – Photoshopa.
Tak oto powstały całkiem nowe gwiazdy naszego rodzimego szołbizu – dziś na ten przykład poznałam Sustynę Juczkowską, ale znam też Demi Rubik, Koannę Joroniewką, Saylor Twift, Gagdę Messler, HAYAK, Ciley Myrus, Kustynę Jowalczyk czy Gedytę Órniak.
Paradoksalnie paparazzi stali się stróżami prawdy! Co za czasy! Co za obyczaje!

My zaś z Ewe miałyśmy ubaw jak dzieci podczas ostatniej sesji, w której ja wcieliłam się w niedoszłą gwiazdę, ona zaś w nachalnego paprazzo 😉
Słynny gest, który możecie podziwiać na ostatnim zdjęciu przeznaczony jest tylko dla kłamców, którzy chcą zrobić mnie w balona, Wy śpijcie spokojnie 🙂

Ściskam Was
Sara

Podobne posty

Napisz komentarz