WIEKOPOMNY DZIEŃ!

Dziś wiekopomny dzień! Po grubo ponad stu latach zakończono śledztwo w sprawie Kuby Rozpruwacza. Był nim Aaron Kośmiński – polski fryzjer! No cóż, trzeba przyznać, że w tym kontekście, powiedzenie „polak potrafi”, nabiera całkiem nowego znaczenia. Poza tym po platynowej masakrze rozjaśniaczem na moich włosach, mam już stuprocentową pewność, że fryzjerzy to grupa zawodowa, której nie należy tak po prostu ufać. Pamiętajcie, zanim pójdziecie do fryzjera, upewnijcie się, że nikogo nie zmasakrował.
To wiekopomny dzień również dlatego, że Lolek po raz pierwszy powiedział „arcydzieło”. Moja matczyna napompowana do granic możliwości duma, pękła dopiero wtedy gdy Pan Lolenty określił mianem arcydzieła to co stworzył w toalecie. Mam nadzieję, że jego przyszłość będzie obfitowała w bardziej wyrafinowane arcydzieła.

PS A takie foty zrobiliśmy w sobotę dla poooh! O!
METAMORFOZY Z DOMODI I DEICHMANNEM29 września wraz z Olą i Deynn pobawimy się w Trinny i Susannach (zamawiam, jestem Gokiem Wanem!!). Jeśli macie ochotę poddać się metamorfozie to koniecznie ślijcie swoje zgłoszenia na adres [email protected], może uda nam się spotkać!
Szczegóły konkursu znajdziecie pod TYM LINKIEM.

You may also like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.