Suknia ślubna Kate Middleton

Autor: Miss Ferreira

Wreszcie!! Ile czekaliśmy na tę suknię? Teraz już wiadomo, że jej autorką jest Sarah Burton z domu mody Alexandra McQueena.
Moja dwuletnia córeczka widząc Kate Middleton na ślubnym kobiercu powtarzała: mamo, zobacz to księżniczka! to księżniczka! I chyba trafiła w sedno. Ale z drugiej strony, która panna młoda nie przypomina księżniczki? Moim subiektywnym zdaniem suknia prosta, skromna, klasyka sama w sobie. Ale jednocześnie zachowawcza i przewidywalna, jak rodzina królewska 😉 Niby pięknie, ale kiedy zobaczyłam Kate w całej okazałości, pomyślałam „to już? i tyle?”.
Zdecydowanie natomiast suknia Middleton wygrywa z bezą stulecia księżnej Diany i zapewne nie uniknie też porównań do sukni ślubnej Grace Kelly .
Pozdrawiam 🙂

Grace Kelly

Diana

Podobne posty

8 komentarzy

Above-AverageGirl 29 kwietnia, 2011 - 2:30 pm

mi się podoba, Kate jest piękną kobietą :)!

pozdrawiam i zapraszam do mnie

Odpowiedź
Anonimowy 29 kwietnia, 2011 - 6:16 pm

Myślałam, że przeczytam tu Twoją opinię, jako znawcy mody, i się ustosunkuję;) Mnie się podoba ta suknia, skromna, kobieca i szykowna. I bukiet piękny. Ja jestem od lat zakochana w sukni ślubne Padme Amidala z Gwiezdnych Wojen! Ta ma coś z niej.:)Karola.

Odpowiedź
Anonimowy 29 kwietnia, 2011 - 8:07 pm

Według mnie idealny kompromis. Jest modnie (koronka), dostojnie (księżniczka, bądź co bądź)i pasuje do sylwetki (talia!). Podobno panna Kate straciła 3 rozmiary do tej sukienki i chyba było warto – wygląda pięknie.Zgrzyta mi tylko makijaż, dlaczego ona zawsze ma czarne krechy na dolnych powiekach?

Napisała:wysłanniczka z Olimpu

Odpowiedź
Sara Ferreira 29 kwietnia, 2011 - 9:34 pm

Karola, chciałam cokolwiek napisać na temat tej sukni, ale niestety obie moje księżniczki skakały koło mnie jak szalone i ledwo udało mi się wrzucić te zdjęcia 😉 Do znawcy mody to jeszcze sporo mi brakuje … pozdrawiam

Odpowiedź
Anonimowy 29 kwietnia, 2011 - 9:46 pm

Suknia piękna, jestem pozytywnie zaskoczona.
Ewa.

Odpowiedź
outtaspace 6 maja, 2011 - 12:44 am

classic <3

Odpowiedź
evolllove 7 maja, 2011 - 11:21 am

no sukienke miała udaną, to prawda. w ogole wygladala pięknie. z tym, że wszyscy mówią ze jest taka wspaniała, a ja widzę w niej coś takiego…może nie wyrachowanego, ale nie jest taka święta…(a znam się na ludziach, mam taki dziwny dar czytania z twarzy:P )

Odpowiedź
Sara Ferreira 7 maja, 2011 - 11:23 am

aż się boję zapytać co czytasz z mojej twarzy 😉

Odpowiedź

Napisz komentarz