UPS AND DOWNS

Autor: Miss Ferreira

Towarzyszy mi dzisiaj stan zwany pustogłowiem. Oznacza to, że funkcjonuję w separacji z rozumem. Bardzo tego nie lubię, bo naprawdę nie jestem w stanie sobie pomóc.
Apteki oferują całą gamę leków na ból głowy i migrenę, a nie proponują nic na pustogłowie.
Zapytacie może czym charakteryzuje się ta dolegliwość? Generalne otępienie, głupi wyraz twarzy, często rozdziawione usta, powolne ruchy, niemożność dokonania jakiejkolwiek reakcji myślowej.
Jakie mogą być przyczyny tej uporczywej dolegliwości? Trudno powiedzieć, ale wiele wskazuje na weekendowe brykando. Jeśli cały weekend robisz za osła to możesz zbyt mocno utożsamić się z graną przez siebie postacią. To dobra nauka na przyszłość, bo następnym razem warto wybrać coś bardziej ambitnego, jak Albert Einstein czy Leonardo da Vinci. Chociaż przyznam, że osioł brzmi po prostu łatwo, dlatego jest taki kuszący.
W takie weekendy jak ten ostatni, jedyne wytchnienie od naszego domowego zoo, to moment w którym wraz z mężem pośpiesznie wyskakujemy z samochodu w garażu podziemnym. Kiedy wracamy, Zbynio podejrzliwie rechocze, Lolek zawodzi, a Ąfel informuje o naglącej potrzebie skorzystania z toalety. Myślę wtedy, na Boga, skąd wzięły się te dzieci?! Przecież nadal uginają mi się kolana, kiedy Justin Timberlake śpiewa „Cry me a river” i dezodorant wygląda całkiem jak mikrofon, gdy słyszę „Dont cha wish your girlfriend was hot like me?”.
Tymczasem ja już nie jestem girlfriend i mogę co najwyżej śpiewać „Dont cha wish your mama was fun like me?”.
Kiedy to minęło?
Dlatego zakładam neonowe szpile i zieloną marynarkę. Buntuje się w podziemnym garażu przed obiektywem męża, a w myślach nucę Snoop Dooga „there will be ups and downs, smiles and frowns…”.

W najbliższy piątek – 15 marca będę miała przyjemność uczestniczyć w warsztatach SUCCESSFUL BLOGGIN z wieloma innymi blogerkami, jeśli macie ochotę do nas dołączyć to zapraszam do konkursu, w którym możecie wygrać wejściówkę na warsztaty.
Pozdrawiam Was
Sara

 


sukienka – Sheinside
marynarka – lumpex (podobna tu)
szpilki – DEA Shop
bransoletka – Studio Pomysłów

Podobne posty

Napisz komentarz