Biżuteria BY DZIUBEKA

Autor: Miss Ferreira
Kochani!
Co tu dużo mówić, jak chyba każda kobieta tracę grunt pod nogami na widok biżuterii. Spokojnie mogłabym chodzić odziana jedynie w błyskotki i szpilki, całość uzupełniać jedynie torebką 😉
Niedawno odkryłam biżuterię By dziubeka, którą uwielbiam z oczywistych wizualnych względów, ale również dlatego, że jest wykonana z ogromną starannością. Producent doskonale zna kobiecą naturę i wie, że błyskotki obłędnie zapakowane to podwójna radość.
Dziś chciałam Wam przedstawić najnowszą kolekcję Galaxy.

Tak o swojej biżuterii opowiada sam producent:

By dziubeka zachwyca nas Galaxy, futurystyczną kolekcją biżuterii dla kobiet inspirowaną kosmosem i odległymi galaktykami!

Co tu dużo mówić – galaktyczny motyw jest absolutnym must have na rok 2012. O ile trend na ubrania w gwiaździste wzory rośnie z prędkością światła, sam motyw wszechświata i kosmosu jest koncepcją, która w modzie i dodatkach zaczyna dopiero nabierać odpowiednich kształtów.

Nie brakuje jednak projektantów, którzy chcą się z tym motywem zmierzyć i przemycić w swoich projektach bezkresne galaktyki kosmosu. Taka jest właśnie najnowsza kolekcja Galaxy Biżuterii Modowej By dziubeka, zaprojektowana z myślą o kobietach kochających srebro i złoto.”

„Ciepła barwa złota przywodzi na myśl blask wybuchającej supernowej i gorące słońce. Chłodny, srebrny metal kojarzy się z tajemniczym księżycem, lodem i lśnieniem gwiazd. Niezwykłą gwiezdną kolekcję Galaxy By dziubeka tworzą oryginalne bransolety, przypominające obręcze naszyjniki i orbitalne kolczyki. Wykonane ze zmatowionego metalu, który został pokryty delikatnymi zarysowaniami uwydatniającymi kształty poszczególnych modeli, oszczędne formy biżuterii są jednocześnie bardzo nowoczesne i eleganckie.”

„Metaliczna, galaktyczna i futurystyczna Galaxy Biżuterii modowej By dziubeka zachwyci wszystkie fashionistki, szukające w modzie prostoty i uniwersalności. Subtelny i szlachetny wygląd kolekcji z łatwością odnajdzie się w zestawach z gładkimi tkaninami i ubiorami o prostym, minimalistycznym charakterze.”

Całą kolekcję możecie obejrzeć na stronie By dziubeka.

Podobne posty

Napisz komentarz