ŁOPA GANDALF STYLE! Czyli moje nowe włosy.

Autor: Miss Ferreira

W związku z nową sytuacją na mojej głowie, czekam na telefon od Petera Jacksona. Mój obecny fryz sprawia, że jestem elastyczna – mogę być zarówno Gandalfem, jak też elfem. Wszytko jest kwestią ceny, za darmo zagram tylko Królową Elfów.

Początkowo relacja włosy-ja, układała się wybornie. Kiedy jednak zauważyłam, że włosy stają się sławniejsze ode mnie, ja zaś staję się małym dodatkiem do nich, względnie Osobą Znaną z Tego że Pofarbowała Włosy, nasza komitywa uległa osłabieniu.
Nie może być tak, że Włosy są ważniejsze ode mnie! Nie może być tak, że mają więcej lajków na fejsie niż ja sama. Hipotetyczna sytuacja, że ktoś zaprasza Włosy na imprezę beze mnie, że same pozują na ściance, że rozdają autografy i udzielają wywiadów, wytrąciła mnie z równowagi.

W związku z doniesieniami, jakie pojawiły się w prasie internetowej na temat moich Włosów, chciałam wydać oficjalnie oświadczenie w tej sprawie:

Mój związek z Włosami trawa od kołyski. Jest to związek o charakterze stylistycznym, na którym obie strony zyskują – ja zapewniam Włosom środki do przetrwania, one zaś wpływają korzystnie na mój wizerunek.
Jednocześnie zapewniam, że wygląd zewnętrzny mojej głowy, nie ma wpływu na jej zawartość. Farba nie przenika przez warstwy skóry do szarych komórek (nawet jeśli, to tylko mi się w głowie rozjaśniło).
Żeby jednak nie było wątpliwości, to tylko Włosy, ja o nich decyduję, nie jestem ich managerem, tylko szefem.
Jeśli uznam to za stosowne, to włosy z głowy wyruguję i powieszę na ściance ku przestrodze!

Z poważaniem
Sara Ferreira
Szef Wszystkich Włosów na Swojej Głowie

PS Pozdrawiam rodziców, mam nadzieję, że zaproszenie na kolację wigilijną jest aktualne 😉
bluza – Preska | płaszcz – Front Row Shop | spódnica – Sheinside | zegaraek – Festina | torebka – Wojewodzic via Domodi

Nadal możecie zgłaszać się do konkursu organizowanego przez Festina Polska – zwyciężczyni pojedzie do Paryża i weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Pod tym linkiem znajdziecie formularz zgłoszeniowy.

Podobne posty

2 komentarze

lamai 30 października, 2017 - 11:34 am

Super!.

Odpowiedź
Aleksandra 1 lutego, 2018 - 5:23 pm

Trafiam tu w 2018.
Teraz jakoś bardziej mi się podobasz 😀

Odpowiedź

Napisz komentarz