KOSMICZNIE

Autor: Miss Ferreira

W domu zamieszkał globus. W związku z tym doniosłym wydarzeniem wiele mebli i poduszek musiało wcielić się w rolę układu słonecznego.
Zatem sofa jest Słońcem, poduszki Merkurym, Marsem, Jowiszem i tylko globus jest Ziemią, szczęściarz. Ale i tak nie jest doskonały, bo nie widać na nim nieba ani kosmitów… Zaskoczeniem były gwiazdy, bo sprawiały wrażenie naprawdę niewielkich i Zbynio był przekonany, że co najmniej kilka zmieściłby w garści. Okazały się jednak tak wielkie jak sofa i potwornie gorące co trudno było zademonstrować nie uszkadzając sofy. Tak czy inaczej zbyniowe łapki nie są przygotowane na pielęgnowanie jakiejkolwiek gwiazdy.
Za sprawą globusa Zbynio odkrył nową galaktykę znaków zapytania. Kosmos, który od zawsze fascynuje ludzkość nie szokuje natomiast Ąfla, który chętnie tam poleci po kanapki z serem i szynką. Zaiste, jak marna jest kosmiczna oferta, nie lody truskawkowe, nie czekoladki, nawet nie frytki, po prostu plebejskie kanapki…
O Ąflu! Jurij Gagarin przewraca się w swoim statku kosmicznym!

Mali odkrywcy poszli spać, zmęczony globus przestał się obracać wokół własnej osi i sofy. I chociaż to niewiarygodne to na obu półkulach jest noc…

Wy też śpijcie dobrze!
Sara

Te zdjęcia powstały przy okazji kręcenia filmiku o tym, że DR5000 nie poddają swoich zdjęć obróbce. KLIKNIJCIE TU ŻEBY GO ZOBACZYĆ.
PSZdjęcia – DR5000

sukienka – Mosquito| szal – me&Bags| sandały – allegro| bransoletka – Apart

Podobne posty

Napisz komentarz