Moje ulubione kosmetyki 2011

Autor: Miss Ferreira

Zostałam poproszona przez autorkę bloga Piękność dnia o wymienienie pięciu najlepszych kosmetyków jakich używałam w ciągu ostatniego roku w ramach akcji Kosmetyczne Zachwyty 2011 i dobrze się złożyło, bo ostatnio Wy też pytacie o moje kosmetyki. Tak więc pierwszy raz w historii mojego bloga będzie troszkę o mazidłach do gęby 😀

Podkład
Affinitone Maybelline – zdecydowanie mój nr 1 w tej kategorii – gęba idealna i przy okazji nie zatkana. Poluję na niego w czasie promocji, wtedy kosztuje ok. 20zł.

Tusz
False Lash Effect, Max Factor – przemysł kosmetyczny jeszcze nie wymyślił lepszego :)) Rzęsy jak firanki przez cały dzień czyli to co Sara luuubi 🙂 Kupuję go tylko na alle, za połowę sklepowej ceny, która wynosi ok. 70zł.

Baza pod cienie
Kobo – moje kosmetyczne życiowe odkrycie 😉 Efekt pandy unicestwiony, raz na zawsze. HIT. Dostępna jest w drogeriach Natura – ok. 20zł.

Pędzel do podkładu
Elite – zanim na niego trafiłam byłam przekonana, że pędzle do pokładu to jakiś niedorzeczny wymysł. Pędzel cudotwórca, mówię Wam – on kocha swoja robotę. Cena – ok. 20zł.

Korektor
Dermacol – na bezludną wyspę oprócz męża i dzieci zabieram korektor, który wiernie mi służy ok kilkunastu lat. Bezkonkurencyjny! Cena – ok. 20zł.

Zasady Kosmetycznych Zachwytów są proste:

1. Napisz skąd tag trafił do Ciebie.
2. Podaj 5 produktów, które zachwyciły Cię w 2011 roku.
3. Napisz dlaczego właśnie one.
4. Nominuj 5 blogerek, których zachwyty chcesz poznać.

Ja jestem ciekawa kosmetyczek:

http://pinacoolada.blogspot.com/

http://modna-komoda.blogspot.com/

http://styloly.blogspot.com/

http://marionachic.blogspot.com/

http://wantataste.blogspot.com/

Podobne posty

Napisz komentarz