SYLWESTROWO!

Autor: Miss Ferreira

Uwielbiam ludzi spontanicznych. Takich, do których dzwonisz i mówisz „za godzinę u nas, przebieramy się za teletubisie i tańczymy harlem shake!”, a oni na to „super pomysł, zaraz wbijamy!”.

Gdybym miała palcem wskazać, kto zawsze jest w pogotowiu do zrealizowania najbardziej absurdalnych idei, to bez wątpienia padłoby na Diana i Rafała. I chyba działa to w obie strony, bo ja też odbierałam już od nich telefony o treści „za dziesięć minut u ciebie, będziesz choinką, podłączymy cię do prądu”, albo „co robisz o 22.00? Może masz ochotę ponurkować?”, „idziesz z nami w krzaki? Jak tak, to zgarniamy cię za godzinę”, „przyjedziemy zaraz, chcemy zeskanować ci twarz, Diana zajmie się dziećmi”, „Rafał zrobił deszcz, musimy sprawdzić czy działa, zaraz po ciebie przyjedziemy”, „udostępnili nam dach wieżowca, chcemy zrobić takie zdjęcie jak siedzisz w literce „c”, nie martw się, wiem że jesteś w ciąży, będziemy pilnować żebyś nie spadła na ulicę”.

Kiedy więc dwa dni temu wpadł mi do głowy pomysł na tę sesję, chwyciłam za telefon. Od Diany usłyszałam „super! Pasuje ci 18.00?”.

Mało tego, naszą Grupę Ludzi Spontanicznych zasiliły dwie nowe jednostki w postaci Anety i Rafała, którzy udostępnili nam MAKEUPLACE, a Aneta wyczarowała mi nową twarz za pomocą magicznych pędzli. Jest duże prawdopodobieństwo, że to właśnie ona była inspiracją dla wróżki, kiedy bracia Grimm spisywali losy Kopciuszka.

I chociaż od kilku dobrych lat, za sprawą moich uroczych pociech, w Sylwestra pozostaje mi oblizać się smakiem, to czwartkowy wieczór z Dianą, Anetą i Rafałami, uznaję za doskonały substytut sylwestrowej imprezy. DZIĘKUJĘ WAM!!

Dziewczyny! Jutro większość z Was będzie wyglądała, jak milion baksów. Zróbcie sobie zdjęcie w tych pięknych okolicznościach przyrody i ślijcie je do Festina Polska.
Trwa konkurs, w którym możecie wygrać wycieczkę Paryża w roli modelki. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod TYM LINKIEM.

Poza tym, wszystkim Wam życzę wybornej zabawy jutro wieczorem!
ZDJĘCIA – DR5000

MAKIJAŻ – ANETA MAKEUPLACE

MANICUREPAULINA GALATEA

sukienka – Sammydress | sandały – Buffalo London | płaszcz – Front Row Shop | zegarek – Festina

Podobne posty

Napisz komentarz