SPACER Z ECCO I VENILĄ!

Autor: Miss Ferreira

Nie ukrywam, że dzisiejszy dzień sponsoruje literka „a”, jak adrenalina! Już w najbliższą niedzielę czyli 25 sierpnia będę miała przyjemność spacerować wraz z Venilą Kostis po Kopenhadze w ramach ECCO Walkathonu!
Na dodatek Lolek wziął się wreszcie w garść i podjął prawdziwie męską decyzję, że zaczyna chodzić. Bardzo możliwe więc, że 14 września zabiorę go ze sobą na warszawką Agrykolę i razem wydepczemy trochę pieniędzy w ramach wielkiej charytatywnej akcji organizowanej przez firmę ECCO w Polsce już po raz dziewiąty.
Idea całej akcji jest bardzo prosta: spacerując pomagamy!

Jak, komu, kiedy?
Spacerujemy, po prostu. W wytrawnym towarzystwie i miłej atmosferze. Do wyboru są dwa odcinki o długości 6 i 10 km. Za każdy przebyty kilometr ECCO przekazuje 4pln, które zasilają konto podopiecznych fundacji TVN „Nie jesteś sam” i Szpitala Dzieciątka Jezus w Warszawie.
Jeżeli więc macie w planach spacer albo nie macie planów na 14 września, przybywajcie na warszawską Agrykolę. Wasze kroki przybliżą do zdrowia dzieci chore na mukowiscydozę i pomogą tym, które postanowiły przyjść na świat odrobinę wcześniej.
W zeszłym roku ECCO Walkathon zebrał 601 092pln.

Kto może pomóc?
Każdy! Nie ma żadnych ograniczeń. Zabierzcie rodzinę, przyjaciół, znajomych, sąsiadów. Ważne żeby było miło, dlatego ja zabieram Magdę 😀
Bilety kosztują 27pln i możecie kupić je w każdym sklepie ECCO.
Jak co roku, akcję wspomagają ambasadorzy, w tym roku będą to m.in. Dorota Wellman i Sebastiana Karpiel Bułecka.
Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie pod TYM LINKIEM.

Tymczasem zapraszamy Was do wirtualnego udziału w kopenhaskim ECCO Walkathonie już w niedzielę.
Na naszych profilach facebookowych będziemy na bieżąco informować Was, która z nas pierwsza dostała zadyszki i nadwyrężyła nogi 🙂

Zatem, hej Venilo! Chodź na spacer!

Podobne posty

Napisz komentarz