WYSYPISKO UBRAŃ!

Autor: Miss Ferreira

Nadaję do Was z wysypiska ubrań czyli naturalnego środowiska każdej szafiarki. Czuję, że gdzieś w tej niekończącej się stercie łachów, nieopatrznie pogrzebałam wenę. Trzymajcie kciuki żebym nie podzieliła jej losu i na wieki spoczęła w tym konfekcyjnym kurhanie.

Na co dzień oczywiście marnuję tyle czasu, ile to możliwe na strojenie się, wszak szafiarski honor zobowiązuje. Dziś jednak moje bliskie spotkanie z garderobą ma zgoła inną przyczynę – otóż pakujemy się na wakacje.
Nie do końca wiem kim jest matka trójki dzieci pakująca rodzinę na wakacje. Jestem rozdarta pomiędzy prorokiem, strategiem, logistykiem, magikiem, stylistą, organizatorem imprez i człowiekiem orkiestrą.
Na przykład wczoraj objawiła mi się Dobra Pogoda i powiedziała, że nie opuści nas kolejne dwa tygodnie. Musiałam więc opracować specjalną strategię działania w upale, następnie zaś zajęłam się oszacowywaniem popytu uczestników eskapady na różniste surowce, jak chociażby rowery, pontony, woda pitna czy wyżej wspomniane ubrania. Nie trzeba matematyka, żeby policzyć, że zmieszczenie całego dobytku w samochodzie wymaga magika. Voila!
W tych sromotnych chwilach sam na sam z konfekcyjnym tsunami, posiłkuję się poradnikiem o pakowaniu opracowanym przez Marysię.
W ramach punktu pierwszego, a zarazem kluczowego wystawiłam dzieci na OLXie, ale jeszcze nikt się po nie nie zgłosił. Płynnie przeszłam więc do punktu drugiego i spożyłam całą tabliczkę czekolady. Niestety nie mam w domu alkoholu więc zrobiłam sobie zasłużoną przerwę i stukam do Was na klawiaturze.

PS Kolejna para sandałów zasiliła moją prywatną galerię butów, która docelowo ma być największym muzeum obuwnictwa w Polsce.


Zdjęcia wykonane aparatem Olympus PEN E-PL7sukienka – Promod % | kurtka – lumpeks | sandały – Pimkie | okulary – Stradivarius % | zegarek AM:PM i biżuteria – Apart | torebka – Sagan

Podobne posty

Napisz komentarz