COKOLWIEK BY SIĘ JUTRO NIE WYDARZYŁO…

Autor: Miss Ferreira

Wybiła 22. Słońce dosłownie chwilę temu wsiąkło w rozgorączkowaną ziemię. Czerwona łuna jeszcze rozpięta nad horyzontem. Nade mną ćma w amoku mizdrzy się do własnego cienia, niestrudzenie tłukąc w to samo miejsce na suficie. Na dnie kieliszka z czerwonym winem dryfują pijane meszki.
Z pokoju obok dochodzą odgłosy oglądanego przez dzieci filmu. Coraz rzadziej chcą bajki.
Na trampolinie za domem dwie nastolatki rozłożyły śpiwory. Będą tam spać. Będą też opowiadać sobie straszne historie. Do piątej nad ranem.
Mam brudne stopy, których nie wypada wsadzać do łóżka i znikąd siły, żeby je umyć. Mam też trochę odcisków na dłoniach, bo tak się kończą romanse z grabiami.
Spełniłam dziś dwa wielkie marzenia. Pierwsze o porannej kawie na moim własnym tarasie. I drugie o wieczornym winie na moim własnym tarasie. Jak wielkie trzeba mieć szczęście, żeby jednego dnia spełnić dwa tak ważne marzenia?

Cokolwiek by się jutro nie wydarzyło Drogi Pamiętniczku, do 25 czerwca 2019 miałam wspaniałe życie.

Podobne posty

6 komentarzy

karolina 25 czerwca, 2019 - 9:05 pm

Wspaniałe!

Odpowiedź
Krystyna Bałakier 26 czerwca, 2019 - 4:37 pm

Masz rację warto czasem zdać sobie z tego sprawę i podziękować. Robię to od wielu lat i jeszcze ciągle mam szanse na spełnienie marzeń. Bo marzyc trzeba zawsze. Pozdrawiam Cię serdecznie Saro, moja mądra dziewczyno.

Odpowiedź
Pandzia 26 czerwca, 2019 - 5:12 pm

Zakochałam sie w tym niebie <3

Odpowiedź
Sylwia 26 czerwca, 2019 - 7:10 pm

Przeczytałam twojego bloga od deski do deski i już nie straszna mi dorosłość. 😉 Wprawdzie mam dziecko, mieszkanie z kredytem i wizję domu w niedalekiej przyszłości, ale przez pryzmat twoich liter patrzę na to jakoś inaczej. Pozytywniej, i po prostu widzę że trudności kiedyś będą tylko rzewnym wspomnieniem.
Uwielbiam to że jesteś „zwyczajna” oraz twoje wciągające pióro (w tym miejscu proszę, przekaż mamie, niech wróci do pisania, bo czekam na słowa i inspirujące zdjęcia, jak uczynić mój pusty hektar zielenią życiem płynącą).
Pozdrawiam serdecznie 🙂

Odpowiedź
TrusKafejka 9 lipca, 2019 - 7:29 am

Polska jest piękna. Nie tylko w czasie zachodów czy wschodów słońca.
Zimowe pozdrowienia z Nowej Zelandii!

Odpowiedź
Olgnka 9 lipca, 2019 - 7:40 am

Kiedys gdy pytano mnie jakie jest moje marzenie, mowilam podobnie.. z lekkim wstydem. Dlatego ze wydawalo mi sie to tak blache marzenie. A teraz juz moge powiedziec dumnie, tak to jest moje marzenie. W czasach gdzie wszystko jest na wyciagniecie portfela, te marzenie jest tym czego pragne najbardziej.

Odpowiedź

Napisz komentarz