7,7K
TREKKING PO ISLANDII
poprzedni post

3 komentarze
Wspaniała relacja!
Świetna sprawa. Islandia to mój wymarzony kierunek. Już czuję jak mi taka wedrówka wietrzy głowę. Zazdroszczę, że już tam byłaś 😉
zdjęcia zapierają dech – nie wyobrażam sobie TEGO na żywo. Dziękuje za relację